Projekt SESSAD: sdílení zkušeností ve vývoji softwaru

Dne 1.–2. června 2022 v Brně proběhnul první workshop k projektu SESSAD, jehož cílem je sdílení zkušeností ve vývoji vědeckého softwaru a aplikací. Do Brna tak zavítal partner z rakouské instituce SCCH.

3. 6. 2022

Workshopu se zúčastnily oba týmy zapojené do projektu SESSAD – webstudio IBA LF MU a rakouský partner projektu Software Competence Centre Hagenberg.

Na úvod všechny přivítal proděkan pro rozvoj a studium v klinických oborech všeobecného lékařství Lékařské fakulty prof. MUDr. Petr Štourač, Ph.D., MBA, FESAIC, společně s proděkankou pro nelékařské studijní programy a informační technologie Lékařské fakulty prof. PhDr. Andreou Pokornou, Ph.D. V rámci workshopu byly představeny klíčové projekty týmů webstudia i SCCH.

Více o konané akci na webu projektu.