Konference MEFANET 2022

Patnáctý ročník tradiční konference českých a slovenských lékařských a zdravotnických fakult s mezinárodní účastí proběhl 2.–3. listopadu 2022 v brněnském hotelu Continental.

8. 11. 2022

Bez popisku

Jako obvykle byly jeho součástí vyzvané přednášky (Panagiotis Bamidis z Univerzity v Soluni a Petr Štourač z LF MU), posterová sekce, interaktivní sekce a projektové workshopy. Více informací včetně sborníku a fotografií naleznete na webových stránkách konference.

V samostatné sekci byl prostor věnován také novému partnerovi Software competence centre Hagenberg (SCCH), který se stal zahraniční spolupracující institucí vzdělávací sítě MEFANET. Byl představen také projekt SESSAD, jehož cílem je rozvoj spolupráce přeshraničních vývojových týmů, které se zabývají návrhem a vývojem vědeckých softwarových řešení v akademickém a neziskovém prostoru, specificky v oblasti medicínského vzdělávání a simulační výuky. Na tomto projektu se podílí tým webstudia Institutu biostatistiky a analýzy LF MU jakožto vedoucí partner projektu společně s SCCH. Více informací na webu projektu.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info