Hledáme PHP developera pro projekt SIMUportfolio

Webstudio je součástí Institutu biostatistiky a analýz LF MU. Věnuje se především práci na projektech z oblasti zdravotnictví a medicínského vzdělávání. Součástí týmu webstudia jsou analytici, vývojáři, kodéři, redaktoři a také grafici. Momentálně hledáme posilu do vývojového týmu pro projekt SIMUportfolio.

5. 8. 2021

SIMUportfolio je platforma, která je unikátní jak svojí podobou, tak svým účelem. Slouží totiž pro studenty, pedagogy, pro vedení fakulty a tvůrce či analytiky učebních osnov. Student zde najde svoje předměty, které má na SIMU absolvovat, na ně jsou navázány studijní materiály, výstupy z jednotlivých výukových jednotek a případně i virtuální scénáře. V platformě jsou i specializované moduly např. pro skladové hospodářství nebo OSCE, což je typ zkoušení, který je v zahraničí běžným standardem.

Co bude náplní práce?

V rámci třítýdenních vývojových cyklů, ve kterých zpracováváme zadání, u nás budete modernizovat stávající obsah, přispívat do kódu svými řádky a podílet se tak na rozvoji funkcionalit pro výuku, na systému se skladovým hospodářstvím, OSCE zkoušením, reportingem nad platformou a mnoho dalšího. Vaše práce bude každý den využívána, a to za ten pocit stojí!

Co požadujeme?

Co nabízíme?

Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu ruzickova@iba.muni.cz.

Přehled všech článků